„Esu linksmas žmogus, mėgstu linksminti ir būti linksminamas ir esu lengvai pralinksminamas, bet būnu visoks – ir liūdnas, ir savanaudis, ir piktas – manyje egzistuoja visas emocinis spektras. Man būtų neįmanoma gyventi be antrosios pusės – man reikia artimo žmogaus, su kuriuo galėčiau pasidalinti emocinėmis naštomis. Man reikia žmogaus, kuris galėtų matyti mane ir silpną, ir stiprų, - tikrąjį mane,“ - sakė Paul de Miko ir prisipažino, kad artimiausi jam žmonės yra jo draugė Gabrielė ir jo mama.
156 tūkst. sekėjų „Youtube“ kanale turintis kūrėjas prisipažino, kad jam svarbu kalbėti apie emocinę sveikatą, nes jam liūdna, kad žmonės bijo apie tai kalbėtis ir kad psichinė sveikata vis dar yra tabu tema mūsų visuomenėje.
„Aš pastebiu, kad daug socialinių tinklų žvaigždžių susiduria su nerimu, nes per ekraną bendrauja su šimtais tūkstančių gerbėjų, o kai reikia realiai susitikti su gerbėjais, juos apima nerimas. Man yra šiek tiek kitaip, nes išgarsėjau jau būdamas 26-erių, kuomet buvau susiformavęs – todėl bendrauti ir susitikti su gerbėjais nebijau. Sutinku, kad yra iššūkių. Pavyzdžiui, man reikia perlipti per save, kai tenka skaityti neigiamus komentarus. Tačiau būdamas duomenų analitiku, aš esu linkęs į neigiamus komentarus žiūrėti statistiškai: būna 100 teigiamų komentarų ir tik vienas iš jų neigiamas, todėl statistiškai neefektyvu ir nesveika man būtų reaguoti į tą vieną komentarą, todėl man atrodo, kad aš išmokau save uždaryti nuo neigiamų emocijų,“ - dalinosi Paul de Miko.
Jis taip pat minėjo, kad neigiami komentarai jį veikia mažiau, kadangi jis yra pasiruošęs, jog bus kritikuojamas: „Kadangi mano internetinis žanras yra kritika, aš esu pasakęs sau, kad turiu ir pats būti kritikuojamas. Esu atviras kritikai ir manau, kad tai yra sąžininga, kuomet pats nevengiu kritikuoti“.
Tačiau jis taip pat prisipažino, jog kartais gali atrodyti atsipalaidavęs ar sunkius potyrius racionalizuoti, bet tai nereikškia, kad jo tai neveikia emociškai.
„Man atrodo, kad sunkias emocijas kaupiu giliai viduje ir vieną dieną jos gali išlįsti į paviršių“, - „Jaunimo linijos“ tinklalaidėje „Iš širdies“ dalinosi Paul de Miko.
„Visuomet sunkiausia palinkėti kažką jaunam ir savęs dar ieškančiam žmogui, bet svarbiausia yra nebijoti eksperimentuoti, nebijoti klysti. Aš linkiu tiesiog save atrasti – ir nors sakoma, kad laikas pinigai ir laiko nesugrąžinsi, bet visiškai normalu yra save atrasti vėliau arba visiškai vėlai, visiškai normalu yra ilgai savęs ieškoti. Linkiu save apsupti šilta, bet kartu ir kritiška, aplinka ir save atrasti“, - sako Paul de Miko.
Visos „Jaunimo linijos“ tinklalaidės „Iš Širdies“ su Paul de Miko galima klausytis čia: