1. Pykstate, jei jis žiūri ar kalbasi su moterimi.
Jo žvilgsnis gali nevalingai nukrypti į bet kokią gražią moterį (juk jūs ir pati graži). Jei jaučiate perdėtą pavydą, kai jis kalbasi su savo bičiule ar kolege, problema greičiausiai jumyse. Arba jūs savimi nepasitikite, arba nepasitikite juo.
2. Negerbiate jo asmeninės erdvės.
Jei jis prastai nusiteikęs ir nenori kalbėtis, palikite jį ramybėje. Dauguma vyrų, priešingai nei moterys, nemėgsta kalbėti apie savo problemas – jie patys jas sprendžia, o tai, pripažinkime, labai vyriška.
3. Pamirštate prisižiūrėti.
Tiesiog gėda žiūrėti į kai kurias moteris, kurios ištekėjusios nustoja rūpintis figūra ar šalinti plaukelius nuo kojų. Savo vyrą turite užkariauti kasdien, taip pat ir stengtis kasdien būti gražia.
4. Užmirštate savo asmeninį gyvenimą – draugus, interesus.
Vyras nenori, kad jūsų gyvenime būtų tik jis. Vyras nori matyti visapusišką asmenybę su savo pasauliu, kuriame yra vietos ir jam.
5. Jūs pasyviai agresyvi.
Vyrai tiesmukiškesni, jei sakote jam, kad viskas gerai, nieko neatsitiko, o paskui veriate jį lūkesčio kupinu žvilgsniu, tikėdamasi, kad jis vis tik išpeš iš jūsų teisybę, tik sukelsite pyktį ir nenorą spręsti problemą. Būkite sąžininga, aiškiai ir atvirai sakykite, kas kelia jums nerimą.
6. Jūs jį pjaunate.
Nėra idealių vyrų, niekas negali jums duoti visko, ko norite, ir kaip norite. Bus taip, kad jums nepatiks tai, ką jis daro. Bet nereikia jo už tai pjauti. Tiesiog pasakykite, ko iš jo norėtumėte: „Man patinka, kai darai taip.“ Jokiu būdu nesakykite: „Kodėl visada darai ne taip?“
7. Jūs jo nevertinate.
Ir vėl – liaukitės kreipti dėmesį į tai, ko jis nedaro, pradėkite pastebėti tai, ką daro, ir vertinkite jį už tai. Kuo daugiau rodysite, kad vertinate jį, tuo labiau jis dėl jūsų stengsis.
8. Jūs nuolat prastai nusiteikusi.
Suprantama, visiems pasitaiko sunkių dienų. Bet savo pačios labui stenkitės būti pozityvi. Niekas nenori būti su niūriu žmogumi. Žmonės linksta prie tų, kas spinduliuoja laimę ir pozityvią energiją. Pabuskite su šypsena, jauskite dėkingumą, įžvelkite gerų dalykų savo gyvenime ir santykiuose.
9. Perkeliate savo nepasitikėjimą savimi jam.
Ne jo kaltė, jei jaučiatės stora, jei nervinatės, kad iššoko spuogelis ar pastebėjote raukšlelę prie lūpos, jei bijote, kad jis jus paliks. Tai – jūsų asmeninės problemos, nepasitikėjimas. Nekelkite dėl to problemų santykiuose. Jei jis su jumis, vadinasi, jam patinkate. Neakcentuokite savo trūkumų. Gal jis nenori jų pastebėti, tad kam baksnoti pirštu? Vyrus traukia savimi pasitikinčios ir save mylinčios moterys.
10. Bandote jį pakeisti.
Kai pradedate susitikinėti, priimate žmogų tokiu, koks jis yra. Priimkite arba palikite. Jei norisi pakeisti smulkmenas, pavyzdžiui, pakoreguoti jo rengimosi stilių, darykite tai švelniai, subtiliai. Nekritikuokite jo, nedarykite iš jo kvailio. Paprasčiausiai pasakykite: „Su šiuo kostiumu atrodai labai seksualiai, o būtų dar geriau, jei...“
11. Jis nejaučia jūsų meilės.
Žmonėms reikia skirtingų dalykų. Moterims – gėlių, romantiškų poelgių. Vyrams tai gali būti valgis, komplimentai, masažas po sunkios darbo dienos. Atkreipkite dėmesį, kas skatina jį jaustis mylimu, ir dažniau tai darykite.
12. Skubinate įvykius.
Tai gali jį ne tik atbaidyti, jūs galite prarasti galimybę geriau pažinti žmogų ir suprasti, ar jis – tikrai tas, kurio jums reikia.