Netinkamo silueto drabužiai
Visada patikrinkite, ar jūsų kūno proporcijos nėra praradusios pusiausvyros. Jei mūvite pūstą sijoną ar plačias kelnes, įsitikinkite, kad kartu vilkima palaidinė ar megztukas yra prigludę. Ši taisyklė galioja ir atvirkštiniame variante: jei vilkite palaidinę pūstomis rankovėmis ar masyvų, sunkaus mezgimo megztinį, pasirinkite pieštuko formos sijoną ar tiesiai krentančias kelnes.

Ankšti drabužiai
Tai gali atrodyti smulkmena, bet pernelyg prigludę rūbai, paryškinantys kiekvieną kūno linkį, kuria labai neprofesionalų įvaizdį. Po ankštais drabužiais įsirėžę apatiniai: kelnaičių ar liemenėlės kontūrai yra dar vienas minusas jūsų stiliui. Jei staiga priaugote svorio, geriau investuokite į didesnio dydžio drabužius ir nesistenkite įsisprausti į senus.

Vulgarūs mini sjonai
Dėvėdama per trumpą sijoną, suknelę ar šortus geriausiu atveju atrodysite vaikiškai, blogiausiu – vulgariai. Net ypač dailios kojos nesuteikia leidimo dėvėti tokį drabužį, jeigu jis yra itin atviras. Prieš palikdama namus įsitikinkite, kad kad ir kaip žemai pasilenksite, sijonas neatidengs jūsų sėdmenų, taip pat jis turėtų baigtis žemiau, nei jūsų rankų pirštai atsistojus ir rankas priglaudus prie šonų.

Drabužiai, dėvimi senamadišku stiliumi
Laikui bėgant renkamės vis praktiškesnius dalykus ir tai visiškai normalu, tai ateina su branda. Svarbiausia nepamiršti mados apskritai ir neuždaryti jos į „tinka tik jaunoms merginoms” skyrelį. Netgi tokie praktiški drabužiai kaip žieminiai batai, megztinis aukštu kaklu ar šiltos kojinės gali atrodyti labai stilingai, jei bus dėvimi moderniai.

Beformiai kardiganai
Megztiniai turi savo paskirtį ir yra puikūs dėvėti, kai einate apsipirkti ar į parką, tačiau jie labai greitai praranda savo formą ir žavesį. Tokius drabužius geriau keisti į standesnio mezgimo kardiganus, megztinius arba laisvo stiliaus švarkus ir striukes.
