Tiesa, daugeliui žmonių prabanga gali būti sudėtinga tema – ypač šiandien, kai diskusijos apie madą ir feminizmą neretai nustumia prabangą į pokalbio užribį. Šiuo metu bendras diskursas sukasi apie madą, kuri moteriai suteikia daugiau vidinės stiprybės, bet kaip iš tiesų tai veikia?
„Max Mara“ mados namai sako, kad drabužis turi leisti moteriai spindėti. Prabanga (nebūtinai susieta su kaina, labiau – su elegancija) yra būtent tas magiškas ingredientas, kuris įvaizdžiui gali suteikti ypatingų galių. Prabanga yra net daugiau nei mada – ji į priekį iškelia moters asmenybę. Tam pritaria ir tokios modernios mąstytojos kaip Filadelfijos menų universiteto profesorė Camille Paglia: „Aprangos taisyklės bei konvencijos labiau žaloja vyrus, o ne moteris.“
Mados namų moteris puikiai supranta prabangos taisykles ir pritaiko jas savo naudai: taip ji tampa aštresne, išmintingesne, intriguojančia. Prekių ženklo prabangą nesunku išversti į drabužio kalbą: siluetai pasižymi stipria pečių linija, yra kiek erdvesni, griežtesni, moterį tarsi kilsteli. Sijonų kirpimas šiek tiek primena vyriškas kelnes – jie vos siekia kelius arba liečia kulkšnis – ir juos idealu segėti derinant su įspūdingais ilgaauliais bei polo stiliaus megztiniais.
Svarbiausios kolekcijos medžiagos – alpakos ir kupranugario vilna, kašmyras ir oda, tvidas, zebro bei krokodilo odų imitacijos. Naują įvaizdį gauna didelės pūkinės striukės, pašiltintos kupranugario vilna. Esminės spalvos – smėlio, juoda, balta ir tamsintos odos, visą kolekciją puošia archyviniai mados namų raštai. Darbo garderobą papildo klasikinės liemenės, švarkai bei uniformos elementų turintys sijonai su gausybe užtrauktukų bei patogių kišenių.
Kolekcijos įkvėpimo lentoje buvo gausu dešimtojo XX a. dešimtmečio kadrų, kuriuose garsūs supermodeliai žingsniavo „Max Mara“ podiumu. Tos nuotraukos spinduliuoja džiaugsmą ir optimizmą – įvaizdžiai atrodo herojiškai, vienspalvė tematika kelia šypseną ir pasitikėjimą savimi. Klasikinis „meškiuko” (angl. „teddy“) paltas, nudažytas ryškia mėlyna ar geltona spalva? Kodėl gi ne? Juk kiekvienai žiemai reikia ryškių akimirkų, kai viskas aplink taip pilka.
Pristatymo erdve tapo garsusis Milano Bocconi universitetas – tai pasaulinio lygio institucija, kurios absolventai tampa ryškiausiais savo sričių lyderiais ir pusė jų yra moterys. Amerikiečių rašytoja Roxane Gay yra sakiusi, kad „apsirengti kaip moteriai reiškia dėvėti tai, ką moteris paverčia savo įrankiu tikslui pasiekti“.Mados namai šį pasakymą įprasmina dar aiškiau – ant podiumo pristatytas kostiumas suteiks daugiau pasitikėjimo savimi ir drąsos, suknelė padės įveikti tas akimirkas, kai nesinorės niekur eiti, o paltas taps talismanu, padedančiu nugalėti svarbiuose susitikimuose.