Jordanijos karalienė Rania Al Abdullah
Karalienė Rania žinoma kaip viena elegantiškiausių arabų pasaulio moteris. Jordanijos karaliaus Abdullah II žmona savo titulą naudoja diplomatiniam, filantropiniam darbui bei vaikų švietimo gerinimui, tuo pačiu metu žavėdama nepriekaištingu stiliumi. Ji ypač vertina dizainerių drabužius bei aukštosios mados kūrinius iš mados namų „Valentino“ bei „Balmain“. Nesvarbu, ką vilkėtų, karalienė Rania visada atrodo puikiai. Be to, jai pavyksta savo stiliuje suderinti ir šiuolaikiškumą, ir tradicijas – monarchė pirmenybę teikia gaminiams su ilgomis rankovėmis ir aukštomis apykaklėmis.
Monako princesė Grace Kelly
Grace Kelly buvo tikra stiliaus ikona. Ji išgarsėjo kaip Holivudo aktorė, o princese tapo ištekėjusi už Monako princo Rainier. Tai atspindėjo ir moters spinta. Joje kabėjo tiek tokių Holivudo filmų kostiumų dizainerių kaip Helen Rose kurti drabužiai (ši dizainerė kūrė ir ikoniškąją princesės vestuvių suknelę), tiek aukštosios mados kūrėjo Christian Dior gaminiai. Neatsiejama jos stiliaus dalis – elegantiškos mados namų „Hermès“ rankinės, kurių Grace Kelly turėjo visų spalvų. Jos kolekcijoje buvo ir žymusis „Kelly“ modelis, taip pervadintas jos garbei. Taip pat ji mėgo juvelyriką, turėjo tokių prekių ženklų kaip „Van Cleef & Arpel“ bei „Cartier“ kūrinių.
Kembridžo kunigaikštienė Catherine
Vos jai pasirodžius viešumoje, visą pasaulį apskrieja jos nuotraukos, mados skiltyse pradedamas nagrinėti jos stilius, o vilkėti drabužiai akimirksniu iššluojami iš jų kūrėjų parduotuvių lentynų. Dėl jos daromos įtakos, netgi sukurtas terminas „Kate efektas“, pirmą kartą pasireiškęs po sužadėtuves su princu Williamu paskelbusių nuotraukų, kuriose ji vilkėjo prekių ženklo „Issa“ suknelę. Prabėgus vos valandai drabužis buvo išparduotas. Kembridžo kunigaikštienė Catherine dažnai apkaltinama konservatyvumu ir nenoru mados srityje imtis rizikos, bet tai nė kiek nesumažina jos stiliaus gerbėjų armijos. Visada nepriekaištingai elegantiška, ji taip pat puikiai atrodo tiek vilkėdama dizainerio kūrinį, tiek drabužį iš greitos mados parduotuvės.
Egipto princesė Fawzia Fuad
Egipto princesė Fawzia Fuad (kuri vėliau tapo Irano karaliene) savo pavyzdžiu parodė, kas yra tikrasis glamūras. Jos stilius – tai europietiškos ir tradicinės mados mišinys: pribloškiančio grožio suknelės, ekstravagantiški kailiniai bei plačiakraštės skrybėlės. Būtent dėl to princesė dažnai sulaukdavo palyginimų su to amžiaus sidabrinio ekrano gražuolėmis. Be to, ji buvo ištikima aukštosios mados kūrėjų klientė. Portalo „Vogue Arabia“ žiniomis, 1951-aisiais ji įsigijo visą prancūzų kutiurjė Jacqueso Fatho kolekciją. Ši turėjo puikiai derėti su įspūdinga aukštosios juvelyrikos namų „Van Cleef & Arpel“ dirbinių kolekcija, priklausiusia Egipto princesei.
Švedijos princesė Sofia
Värmlando kunigaikštienė Sofia yra Švedijos princo Philipo žmona. Visai nestebina, kad prieš vestuves ji dirbo modeliu, princesė gali pasigirti pavydėtinais skruostikauliais ir laisvumu stovint prieš kameras. Pastaruoju metu princesė Sofia sulaukia vis didesnio pripažinimo būtent dėl savo stiliaus ir jau yra vadinama viena stilingiausių Europos monarchių. Ji vertina švelnų, moterišką stilių ir tai demonstruoja tiek iškilmingomis, tiek mažiau formaliomis progomis. Princesės garderobe – daug pastelinių spalvų, gėlių motyvų, siuvinėjimų bei elegantiškų aksesuarų.
Ispanijos karalienė Letizia
Prieš tapdama karaliene, Ispanijos karaliaus Felipes VI žmona Letizia Ortiz buvo žurnalistė ir televizijos laidų vedėja. Tiesa, jau tada galėjo pasigirti puikiu skoniu. Ispanų karališkosios šeimos narė yra žinoma dėl modernaus stiliaus, ji nebijo sulaužyti mados taisyklių ir dėvėti tokių drabužių kaip odinės kelnės, fuksijų spalvos švarkelis ar krokodilo rašto kostiumėlis. Ispanija garsėja populiariais greitos mados prekių ženklais, tokiais kaip „Mango“ bei „Zara“, o karalienė Letizia mielai dėvi jų drabužius. Tiesa, juos derina su tokių mados namų kaip „Carolina Herrera“ bei „Hugo Boss“ kūriniais.
Monako princesės Caroline dukra Charlotte Casiraghi
Nors Charlotte Casiraghi nepaveldėjo titulo (tokia buvo jos mamos, princesės Caroline valia), karališkieji genai jaunai moteriai garantuoja ne tik aristokratišką grožį, bet ir nepriekaištingą eleganciją. Ji dažnai dalyvauja įvairiuose Monako renginiuose bei sėdi pirmose mados pristatymų eilėse, tad turime daug galimybių pasigrožėti stilingomis jos nuotraukomis. Ch. Casiraghi demonstruoja nerūpestingą glamūrą. Net ir vilkėdama aukštosios mados drabužius, ji neatrodo suvaržyta, o jos miesto uniformą, kurią sudaro džinsai ir marškinėliai, visuomet papildo iš vidaus sklindanti elegancija.
Toro princesė Elizabeth
Toro yra viena iš penkių karalysčių, sudarančių Afrikoje esančią Ugandos respubliką. Jos princesė Elizabeth Christobel Edith Bagaaya Akiiki yra daugiau, nei tik monarchė. Ji teisininkė (pirmoji moteris iš Pietų Afrikos, kuri buvo priimta į Anglijos teisininkų profesinę asociaciją), politikė, diplomatė, modelis ir aktorė. Taip pat ji buvo žymių mados fotografų mūza ir papuošė ne vieną prestižinį žurnalą, pavyzdžiui, amerikietiškąjį „Vogue“. Elizabeth iki šiol laikoma stiliaus ikona, ji įkvėpė dizainerio Zaco Poseno 2016-ųjų rudens mados kolekciją.
Velso princesė Diana
Ištekėjusi už Velso princo Charleso, Diana Spencer įsiliejo į Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą ir, laikui bėgant, tapo tarptautine stiliaus ikona. Jos stilius buvo toks nepavaldus laikui, kad Kensingtono rūmai organizavo parodą, skirtą pagerbti jos stiliui ir garsiausiems vilkėtiems deriniams, pavyzdžiui, žymiajai juodai dizainerio Victoro Edelsteino suknelei. Ja ji buvo pasipuošusi dalyvaudama Baltųjų Rūmų vakarienėje, kurioje šoko su aktoriumi Johnu Travolta. Princesės Dianos stilius ypač aktualus dabar. Sugrįžus 10-tojo dešimtmečio tendencijoms iš archyvų jos nuotraukas traukia ne tik mados žurnalistai, bet ir dizaineriai. Štai vienas iškiliausių šių dienų mados kūrėjų Virgilas Ablohas širdžių princesei netgi paskyrė visą kolekciją.