Spalio 12-tąją vyko princesės Eugenie ir jos išriktojo, Jacko Brooksbanko vestuvės. Į Vindzoro pilį atvykusi nuotaka vilkėjo britų princesei itin tinkamą suknelę – įspūdingą Peterio Piloto ir Christopherio de Vos kūrinį.
Londone dirbantis italų kilmės dizaineris P. Piloto ir jo verslo partneris Ch. De Vos šiai ypatingai progai sukūrė šilko, medvilnės, viskozės ir žakardo suknelę atvirais pečiais ir pūstu sijonu su šleifu. Viršutinis suknelės audinys specialiu užsakymu buvo austas Como mieste, Italijoje.
Drabužyje paslėpti motyvai, ypač svarbūs jaunai porai. Dagys – Škotijos miestui Baltimorei (čia įsikūrusi pilis, kuri laikoma karališkosios šeimos atostogų rezidencija), trilapis dobilas – Airijai (prielankumo gestas nuotakos mamos šeimai), Heraldinė rožė – Jorko simbolis (nuotakos tėvo garbei) ir gebenė, kuri simbolizuoja poros namus „Ivy Cottage”.
Nuotaka nesegėjo nuometo, tad pagrindiniu ir ryškiausiu jos aksesuaru tapo tiara, kadaise priklausiusi karalienės Elžbietos II mamai – Karalienei Motinai.
Kaip teigia portalas telegraph.co.uk, nuotakos drabužiui įkvėpimo ieškota žvalgantis po kitų karališkųjų vestuvių nuotraukų archyvus. Princesė Eugenie taip pat dalyvavo suknelės kūrimo procese ir jame glaudžiai bendradarbiavo su dizaineriais.
Vienas jos prašymų buvo nedengti rando, kurį ji įgijo vos dvylikos, po to, kai jai buvo atlikta stuburo tiesinimo operacija. Skolioze sirgusi princesė taip siekė parodyti palaikymą kitiems jauniems žmonėms, kenčiantiems nuo šios ligos. Būtent tai ir lėmė sprendimą sukurti suknelę su gilesne V formos iškirpte nugaroje.
„Tai malonus būdas pagerbti žmones, kurie tuomet manimi rūpinosi ir, kartu, parodyti prielankumą jauniems žmonėms, kuriems taip pat tenka tai patirti, – dar prieš vestuves interviu sakė princesė. – Manau, kad galima pakeisti grožio suvokimą ir kitiems parodyti savo randus.”
Karališkosiose vestuvėse dalyvavo ir ligoninės, kurioje vaikystėje gulėjo princesė, atstovai.