Indrė Launikonytė: galėčiau būti paltų karalienė

Sekmadienio vakarą viešbutyje "Europa City Vilnius" keliautojas, lektorius, knygų autorius Darius Radkevičius su vilniečiais dalinosi savo kelionės po Mustango karalystę įspūdžiais.

Pasiklausyti kelionės, po itin retai lietuvių lankomą kraštą, įspūdžių atvyko stilistė Violeta Malevska, plaukų meistras Robertas Danilevičius, bankininkė Laura Prušinskaitė, advokatė Eglė Mockienė ir kt.

Belaukdami lektoriaus paskaitos renginio svečiai turėjo galimybę išvysti dviejų dalių mados namų "Vanmoda" vilnos paltų kolekciją. Ją demonstravo operos solistė Joana Gedmintaitė, populiarios muzikos atlikėjos Indrė Launikonytė ir Rasa Kaušiūtė, viešųjų ryšių specialistė Raimonda Jagminaitė, verslo moterys: Inga Gaidelytė ir Ona Charževskytė. Kolekcijoje dominavo raudona vyno, žalia samanų ir natūrali kupranugario vilnos spalvos.

Organizatorių archyvas

"Jeigu atvirai, jei tik turėčiau galimybę, tai būčiau paltų karalienė", – renginį su daina atidariusi sakė džiazo ir roko atlikėja I. Launikonytė.

Pasak I. Launikonytės, stilingas, specialiai jai pasiūtas paltas puošia kiekvieną moterį ir išreiškia jos gerą skonį bei elegancijos jausmą. Žinoma atlikėja vertina paltus iš natūralios vilnos, nes jie itin gerai šildo šaltą žiemos žiemą.

Gamintojų nuotr.

"Net žiemą mėgstu vilkėti lengvus marškinėlius, tad šilti paltai – man tikras išsigelbėjimas", – šypsodamasi sakė I. Launikonytė.

Organizatorių nuotr.

Operos stilistė J. Gedmintaitė sakė, kad jai prie širdies – klasikinio stiliaus paltai. Paklausus, ar dainininkė kiekvieną pirkinį gerai apsvarsto, ar perka "emociškai", J. Gedmintaitė atsakė: "Perku kartais spontaniškai tik pamačiusi gražų rūbą, o kartais į parduotuvę einu su tikslu, būtent kokio rūbo man šiuo metu tikrai reikia. Nors tiesą pasakius labai nemėgstu eiti į parduotuves, būtų gerai kad rūbai ar daiktai patys atkeliautų į mano namus".

Organizatorių nuotr.

Atlikėja R. Kaušiūtė, netrukus dalyvausianti nacionalinėje "Eurovizijos" konkurso atrankoje, pastebėjo, jog jai tinka įlieminti paltai, išryškinantys figūros linkius. "Vertinu nenuobodžius, įdomiai pasiūtus paltus", – sakė dainų kūrėja ir atlikėja.

Organizatorių nuotr.

Renginio metu šokėjas ir šokių pedagogas Saulius Skambinas dalijosi sveiko gyvenimo įžvalgomis. Žinomas vyras pastebėjo, jog Vilniuje daugiau nei Kaune yra sportuojančių žmonių.

"Be sporto, aktyvaus gyvenimo būdo dar labai svarbu sveika mityba. Tačiau moksliškai įrodyta, jog netgi daržovių šiais laikais palyginti su XX amžiaus pirmaisiais dešimtmečiais vertingosios medžiagos ženkliai sumažėjo", – sakė šokėjas. Vakaro svečiams S. Skambinas pasakojo apie tai, jog šiuolaikiniam žmogui jau reikia ne įprasto, o tiesiog supermaisto ir pristatė unikalų "Kyani" produktų sveikatos trikampį, skirtą geresniam ir sveikesniam gyvenimui.

Organizatorių nuotr.

Ką tik iš šios kelionės po Mustango karalystę grįžęs lektorius D. Radkevičius sakė, kad tai nebuvo tradicinė turistinė kelionė. "Tai kelionė ieškant prasmės. Kokios prasmės? O tai jau individualu. Vienas mūsų norėjo sužinoti, ką jam daryti su savo darbu, kitas – su meile, trečias – su verslu, bet vienaip ar kitaip, visi klausimai buvo susiję su laimės pojūčiu", – sako lektorius, garsėjantis filosofinėmis įžvalgomis apie verslą. Pasak knygų autoriaus, vartai į laimę atsiveria tik einant sąmoningu prasmės paieškos keliu. Todėl kelionės po Mustangą pradžioje kiekvienas keliauninkas su grupe pasidalino savo lūkesčiais, į kokį klausimą jis dabar ieško atsakymo.

Organizatorių nuotr.

D. Radkevičius sako, kad tai ypatinga kelionė, trukusi visą mėnesį, todėl ryžtis jai reikėjo turėti daug drąsos ir valios.

Organizatorių nuotr.

"Aukštis, šaltis, jokios galimybės pasišildyti sutemus ar pasilepinti šiltu dušu. Dulkės, nuo vidurdienio ypatingai stiprus vėjas, oro drėgnumas tik apie 20 procentų, naktį patalpoje vanduo netgi užšąla nuo šalčio; jausmas, ypač tamsiuoju paros metu, kad tau vis trūksta oro", – prisimena keliautojas.

Asmeninio albumo nuotr.

Nepaisant visų vargų, kelionė į Mustangą buvo garantuotas būdas pajausti laisvę ir pabūti su savimi. Anot lektoriaus, tai buvo galimybė kuriam laikui palikti įprastą pasaulį su visa jo rutina, šeima, draugais, darbais ir nutolti į dvasinę erdvę, kur kasdienybė pasitraukia iš horizonto.

RobertinoValiulio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis