Kritikai mėgsta stebėti M. Trump stiliaus pasirinkimus ir juose ieškoti įvairių paslėptų prasmių bei diplomatinių žinučių. Vis dėlto, atrodo, kad šį sykį tai tiesiog buvo gražūs, prabangūs drabužiai.
D. Trumpui tapus prezidentu pabirę dizainerių pareiškimai apie tai, kad nerengs pirmąja ponia tapusios jo žmonos pastaruoju metu smarkiai pritilo, nieko keisto – ši moteris yra puikus modelis jų kūriniams, jiems garantuojantis didelį matomumą. Norėdama įsiteikti svečios šalies žmonėms, ponia Trump galėjo į savo garderobą įvesti Azijos šalių dizainerių kūrybos, tačiau šia proga ji nepasinaudojo. Pirmoji JAV ledi netapo ir amerikiečių dizainerių ambasadore, ji pasitikėjo savo mėgstamais Europos mados namais: „Gucci“, „Dior“, „Fendi“, „Delpozo“, „Valentino“.
Kaip ir visada, M. Trump stilius oficialioje kelionėje buvo preciziškas ir labai gerai apgalvotas. Prie to smarkiai prisidėjo Melaniai įvaizdį kuriantis dizaineris ir stilistas Hervé Pierre'as, buvęs mados namų „Carolina Herrera“ kūrybos vadovas.
Duodamas interviu portalui wwd.com, H. Pierre'as pripažino, kad dar nėra sukaupęs didelės patirties rengiant politikų žmonas. Būtent todėl atlikdamas savo darbą jis dažniausiai tiesiog stengiasi vadovautis sveiku protu ir viską kruopščiai planuoti, nes žino, kad kiekvienas M. Trump stiliaus pasirinkimas visuomenės bus plačiai analizuojamas. Pasak jo, kuriant stilių pirmajai poniai, svarbiausia yra rasti tą suknelę, kuri būtų ne tik elegantiška, bet ir derama. „Kai randi suknelę, kuri tobulai tinka reikiamai progai, 90-imt procentų darbo jau yra padaryta,“ – sako jis.
Planuodamas garderobą kelionei, pilnai susitikimų, jis nupiešia įvairių savo siūlomų derinių eskizus ir vėliau juos kartu su Melania dėlioja, spręsdamas, kuriai progai kurie drabužiai tinka labiausiai. Daug sudėtingiau tampa, kai stilistas žino tik vietą, į kurią keliauja M. Trump, tačiau nėra tikras dėl tikslių jos planų. „Kai žinau tik miestą, į kurį ji keliauja, tačiau nežinau ką ji tame mieste veiks, tai man tikrai nepadeda. Jei ji turės sakyti kalbą, ar eiti į mokyklą, ji nevilkės taip pat. O jei neturės laiko persirengti, ji arba bus per mažai pasipuošusi vakare vykstančiame renginyje, arba per daug pasipuošusi ryte,“ – pasakoja H. Pierre'as.
Kelionėje po Aziją M. Trump dienotvarkė buvo griežtai suplanuota, tačiau jos stilius dėl to tikrai nenukentėjo. Pirmoji ponia demonstravo elegantiškas vidutinio ilgio sukneles, jaukius įvairių spalvų paltus, palaidinių ir ilgų sijonų derinius. Ji liko ištikima savo mėgstamiems stiliaus triukams: diržu ar drabužio kirpimu pabrėžtam liemeniui, moteriškam siluetui, ilgas kojas pabrėžiantiems aukštakulniams bateliams. Kaip sakė H. Pierre'as, jos aprangoje nereikėtų ieškoti politinių žinučių: „Kartais tai ne taip ir sudėtinga. Pacituosiu ponią Herrerą: „Mada yra skirta pamaloninti akiai“. Jei pradėsime viską intelektualizuoti, pasidarys sunku.“