Pelenės istorija. Karalienės Ranios ir karaliaus Abdullah II bin Al-Husseino meilės istorija lyginama su Pelenės istorija. Jie susipažino, kai Kuveite gimusi, bet dėl Persijos įlankos karo gimtąją šalį palikusi Rania apsigyveno Jordanijoje ir čia įsidarbino kompanijos „Apple“ biure. Kolegą palydėjusi į vakarėlį, čia ji sutiko ir iš pirmo žvilgsnio įsimylėjo Jordanijos princą. Jausmas buvo abipusis ir nuo pažinties praėjus vos dvejiems mėnesiams, pora susižadėjo. Už mažiau nei pusmečio jie tapo oficialiais sutuoktiniais, o Rania buvo karūnuota Jordanijos princese. 1999-aisiais, mirus ilgamečiam Jordanijos karaliui Husseinui bin Talalui, karaliumi buvo paskelbtas jo sūnus, Abdullah II bin Al-Husseinas, o jo žmona, princesė Rania tapo karaliene.
Savo statusą ji nuolatos naudoja kilniems tikslams. Moteris žinoma dėl reformų švietimo, sveikatos, srityse, dažnai pasisako prieš Vakarų šalyse gajus mitus apie musulmonišką pasaulį. 2011-aisiais žurnalas „Forbes“ ją išrinko viena iš šimto įtakingiausių pasaulio moterų.
Asmeninis stilius. Karalienės Ranios grožis, žavesys ir įgimtas stilius ją greitai pavertė tarptautine žvaigžde. Nesvarbu, ar ji sako kalbą apie moterų teises, ar dalyvauja prabangioje vakarienėje, moteris visada atrodo moderni ir elegantiška.
Karalienė Rania dažnai sulaukia įvairių savo stiliaus vertinimų, kai kurie griežtesnių musulmoniškų pažiūrų atstovai ją kritikuoja dėl to, kad nedengia plaukų, rengiasi vakarietiškais drabužiais. Tačiau moteris teigia, kad drabužiai yra asmenybės išraiška, tad ji rengiasi tokiais drabužiais, su kuriais jaučiasi geriausiai.
Žurnalui „Elle“ ji atskleidė, kad prieš rinkdamasi, ką rengtis, moteris visada apgalvoja ją supsiančias aplinkybės, tikslą, dėl kurio keliauja ir planuoja savo pasirodymą ir į tai atsižvelgia. Ji niekada nepamiršta, kad keliaudama atstovauja ne tik save, bet ir savo šalį.
Nors rengiasi vakarietiškai, karalienės Ranios stilius visada išlieka santūrus. Ji labai retai renkasi palaidines ar sukneles su iškirpte, vengia pernelyg prigludusių drabužių, mėgsta vidutinio ilgio ir ilgus sijonus, palaidines ilgomis rankovėmis. Jos stilius įkvepia ir parodo, kad puikus stilius gali būti pasiektas ir vilkint uždarus drabužius.
Hidžabas. Karalienė Rania nedengia plaukų hidžabu, bet mano, kad tai – kiekvienos moters pasirinkimas. Ne viename interviu ji yra kartojusi, jog hidžabas simbolizuoja kuklumą, pamaldumą, atsidavimą Dievui ir šią tradiciją ji laiko verta pagarbos. „Gaila, kad daug žmonių Vakarų pasaulyje hidžabą laiko priespaudos ir bejėgiškumo simboliu. Vis labiau tai yra verčiama politiniu įrankiu,“ – interviu portalui time.com yra sakiusi karalienė Rania.
Drąsa. Jordanijos karalienė yra stiprus balsas, kovojantis už moterų ir merginų teises Artimuosiuose Rytuose, tačiau jos drąsa juntama ne tik pasisakymuose bei vykdomose reformose, bet ir stiliaus pasirinkimuose. Kitaip nei daugelio kitų karališkųjų šeimų atstovių, jos garderobas neapsiriboja klasikinio stiliaus suknelėmis bei kostiumėliais. Karalienė Rania mėgsta išbandyti netikėtus, neįprastus drabužių siluetus, eklektiškai derina ryškius aksesuarus.
Mėgstami dizaineriai. Karalienė Rania mielai dėvi žymių mados namų „Dior“, „Valentino“, „Balmain“, „Gucci“ drabužius ir aksesuarus, tačiau nepamiršta remti ir Artimųjų Rytų talentų. Tarp karalienės favoritų: Elie Saab, Krikor Jabotian, Sarah's Bag, Nafsika Skourti ir Hussein Bazaza.