„Huawei“ nuolat investuoja į mokslinius tyrimus, jų plėtrą ir inovacijas, siekdama naujų technologijų aukštumų. Tai įrodo ir šis produktų pristatymas, nes tai pirmas kartas per pastaruosius metus, kai technologijų gamintojai surengė tokio masto tarptautinį renginį ir vienu metu tarptautinei rinkai pristatė tiek daug skirtingų produktų“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.
„Huawei Watch Fit 3“ – mados, sporto ir technologijų sinergija
Ne paslaptis, kad nemaža dalis vartotojų didelį dėmesį skiria išmaniųjų laikrodžių dizainui. Tačiau Dubajuje pristatyta „Huawei Watch Fit 3“ technologija sėkmingai sujungė tai su ne mažiau svarbiais aspektais – patogumu bei sveikatos puoselėjimu.
„Šio išmanaus laikrodžio korpuso storis siekia vos 9,9 mm, o pats laikrodis sveria tik 26 g, todėl ant riešo įrenginys yra beveik nejuntamas. Aptakus laikrodžio dizainas užtikrina, kad jį būtų patogu nešioti ne tik visą dieną, bet ir miegant. Vartotojo komfortą taip pat užtikrina ir 1,82 colio didelės raiškos AMOLED laikrodžio ekranas, kurio automatinis ryškumo reguliavimas siekia iki 1500 nitų. Dėl to ekranas išlieka lengvai matomas net ir esant ryškiai vidurdienio šviesai. Taip pat vartotojus nudžiugins galimybė laikrodį pasirinkti su klasikiniu odiniu arba fluoroelastomeriniu dirželiu. Pastarasis puikiai tiks mėgstantiems sportuoti tiek lauke, tiek viduje, nes tokie dirželiai yra draugiški odai, patvarūs bei atsparūs vandeniui ir prakaitui “, – pasakoja U. Eidžiūnaitė.
Svarbu ir tai, kad išmaniajame laikrodyje integruota patobulinta „Stay Fit“ programėlė suteiks galimybę stebėti suvartojamų kalorijų skaičių, jų deficitą, sudegintų kalorijų skaičių sporto metu bei susidaryti asmeninius kasdienio aktyvumo ir svorio mažinimo planus. Negana to, vartotojai programėlėje ras daugiau nei 100 treniruočių režimų, tarp kurių futbolas, krepšinis, padelis, bėgimas ar elektroninis sportas. Sveikatą puoselėti taip pat padės įdiegtos funkcijos, leidžiančios net 24 valandas stebėti širdies ritmą bei deguonies lygį kraujyje.
Išmaniajame laikrodyje vartotojai ras įdiegtą „Huawei TruSleep 4.0“ – moksliniais tyrimais pagrįstą miego stebėjimo funkciją. Ji leidžia stebėti kvėpavimo, širdies susitraukimų dažnį bei deguonies kiekį kraujyje miego metu. Svarbu ir tai, kad tokių fiziologinių rodiklių stebėjimas laikrodyje padeda nustatyti miego apnėjos riziką. Negana to, analizuodamas kasdienius miego rezultatus išmanusis laikrodis pateikia rekomendacijas, kaip jį būtų galima pagerinti.
Pasijauskite, kaip kosmose su „Huawei Watch 4 Pro Space Edition“
Dubajuje vykusiame renginyje dalyviai taip pat turėjo progą susipažinti ir su išmaniuoju laikrodžiu „Huawei Watch 4 Pro Space Edition“, kurio dizainą gamintojai kūrė įkvėpti žmonijos pasiekimų kosmose.
„Šis išmanusis laikrodis yra pagamintas iš patvarių ir estetiškų DLC (į deimantą panašios anglies) aeronautikos klasės medžiagų. Pagrindiniu estetiniu laikrodžio akcentu tampa LAVAL koncepcija, įkvėpta „De Laval“ purkštukų, paprastai naudojamų raketose ir kosminiuose laivuose. Tokia koncepcija atsispindi išmanaus laikrodžio nanokristalinės keramikos rėmelyje ir ciferblate“, – pasakoja U. Eidžiūnaitė.
Tačiau toks įrenginys vartotojus sužavės ne tik dėl išskirtinio savo dizaino. „Huawei Watch 4 Pro Space Edition“ laikrodyje vartotojai taip pat ras patobulintas sveikatos ir fizinės būklės stebėsenos funkcijas, kaip,„Huawei TruSeen 5.5+“, kuri užtikrina tikslesnę sveikatos stebėseną ar „Health Glance 2.0“. Pastaroji leidžia vartotojams per 60 sekundžių patikrinti net kelis pagrindinius sveikatos rodiklius.
Dar daugiau stebinančių naujienų
„Huawei“ renginyje taip pat buvo pristatyti ir kiti išmanieji įrenginiai, kaip belaidės ausinės „FreeBuds 6i“ ar „Huawei MateBook X Pro“ – vienintelis nešiojamasis kompiuteris sveriantis mažiau negu 1 kg. Taip pat renginio dalyviai susipažino ir su „Huawei MatePad 11.5“ – pirmuoju planšetiniu kompiuteriu su naujos kartos „Huawei PaperMatte“ ekranu, nešiojamuoju kompiuteriu „Huawei MateBook 14“ ir žalios spalvos „Huawei Watch GT 4“ 41 mm išmaniuoju laikrodžiu.