Nuo meditacijos iki darbo skambučių – televizoriaus funkcijos, kurios jus nustebins

Nors paprastai televizorių naudojame kaip įrenginį televizijai ar filmams žiūrėti, šiuo metu technologijų gamintojai juose įdiegia daugybę naujų funkcijų, kurios gali palengvinti ir paįvairinti jūsų kasdienybę. „Geriausi išmanieji televizoriai turi visas galimybes ir apdorojimo galią, reikalingą įvairiausioms programėlėms, tad šių įrenginių funkcijos apima ne tik pramogas, bet ir švietimą, produktyvumą, namų automatizavimą, sportą, psichologinę sveikatą ir dar daugiau“, – sako „Samsung Electronics Baltics“ buitinės technikos ekspertas Vytautas Povilas Jurgaitis ir pateikia 5 išmaniojo televizoriaus funkcijas, kurias turėtumėte išbandyti.


1. Klausykitės muzikos, tinklalaidžių ir audioknygų


Jei norite klausytis muzikos be muzikinių vaizdo klipų, tam puikiausiai tiks išmanusis televizorius. Ir muzika nėra vienintelis dalykas, kurio galite klausytis. Sparčiai populiarėjančios tinklalaidės ir audioknygos – dar vienas puikus šių televizorių panaudojimo būdas. Muzikos klausymosi platforma „Spotify“ siūlo daugybę įdomaus turinio – galite rinktis iš didžiulio 70 mln. dainų katalogo, naršyti pagal atlikėjus, albumus, dainas ir grojaraščius, o taip pat ir klausytis mėgstamų tinklalaidžių. Išmaniuosiuose televizoriuose galite klausytis net garsinių knygų – „Amazon Fire TV“ turi išskirtinę „Audible“ programėlę (ji pirmauja geriausių audioknygų programėlių sąraše).


Be to, naujausiuose televizoriuose yra įdiegti inovatyvūs sprendimai garso kokybei pagerinti – technologijų gamintojai televizoriaus rėmelyje įmontuoja daugiakanalius garsiakalbius, kurie sukuria erdvinį garsą – garsiakalbiai yra nukreipiami į lubas, todėl garsas atsimuša nuo lubų ir pasklinda po visą erdvę.


2. Bendraukite vaizdo skambučiais


Jei turite USB internetinę vaizdo kamerą ir išmanųjį televizorių, didelė tikimybė, kad galėsite vaizdo pokalbiuose dalyviauti tiesiai per televizorių, nesinaudodami nešiojamuoju kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Išmanieji televizoriai palaiko kai kurias geriausias vaizdo pokalbių programėles su paprastais skambučiais ir valdikliais, leidžiančiais atsisakyti klaviatūros ir pelės. Išmaniuosiuose televizoriuose integruotos „Google Duo“ ir „Zoom“ programėlių palaikymo funkcijos yra pritaikytos prie televizoriaus nuotolinio valdymo pulto ir balso komandų, leidžiančių lengvai palaikyti ryšį su šeima ir draugais tiesiog nuo sofos.


3. Dirbkite nuotoliu


Dirbant iš namų, televizorius gali pakeisti kompiuterio ekraną. Tačiau net ir neturėdami programos, skirtos nešiojamojo kompiuterio transliavimui didesniame ekrane, visada galite prisijungti prie televizoriaus naudodamieji HDMI jungtimi ir naudoti televizorių kaip didesnį monitorių produktyviam darbui. Tik nepamirškite, kad šiais laikais ne visi nešiojamieji kompiuteriai turi HDMI prievadą – gali tekti įsigyti adapterį.


Įsirengti namų biurą galima su „Samsung“ išmaniuoju televizoriumi „Neo QLED“, kuris specialiu režimu perkelia visus kompiuterio duomenis ir leidžia juo naudotis kaip monitoriaus ekranu. Naudodamiesi šiuo išmaniuoju televizoriumi, lengvai galėsite pasiekti visus darbinius failus ir juos redaguoti, o prijungę belaidę klaviatūrą patogiai bendrausite su kolegomis. Išmaniojo televizoriaus tikroviškas 8K vaizdas padės sutelkti dėmesį į jūsų atliekamą darbą, ypač, jei jis reikalauja ypatingo atidumo ar kruopštumo.


4. Mankštinkitės namuose


Kiekvienoje išmaniosios televizijos platformoje galima rasti sporto mankštos programėlių, kuriose įkeltos traniruotės ir įvairiausi pratimai. Televizoriaus programėlių parduotuvės paieškos langelyje tiesiog įveskite žodį „fitnesas“ ir rasite daugybę treniruočių parinkčių, tačiau jų specifika labai skirsis priklausomai nuo jūsų išmaniojo televizoriaus prekės ženklo. Išmanieji televizoriai siūlo prijungti internetinę vaizdo kamerą ir naudotis dirbtinio intelekto valdomomis pamokomis, kurios gali automatiškai sustabdyti užsiėmimus, jei turite išeiti iš kambario. Keletas populiariausių programų: „Daily Burn“, „Peloton“, „Beachbody On Demand“.


5. Medituokite


Išmanusis televizorius taip pat gali padėti palaikyti gerą psichologinę sveikatą. Daugelis populiariausių meditacijos programėlių gali būti įjungiamos ir televizoriuje, todėl būtinai patikrinkite, ar mėgstamą programėlę galite rasti savo televizoriaus programėlių parduotuvėje. Populiari meditacijų programėlė „Headspace“ bei filmų platforma „Netflix“ siūlo interaktyvių žaidimų, skirtų meditacijai, atsipalaidavimui ir miegui. Kiekvieną jų sudaro keli trumpi epizodai, kuriuose dalijamasi moksliškai pagrįsta informacija ir atliekami pratimai, puikiai tinkantys ir pradedantiesiems, ir pažengusiems.

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis